Atriové domy Nedvězí, Olomouc

S naší mateřskou společností Zolova real s.r.o. jsme společně realizovali projekt rezidenčního bydlení v Olomouci Nedvězí, součástí naší činnosti je kompletní inženýrská, projekční a dotační činnost na projektu.

Moderně zpracované projekty ATRIOVÝCH DOMŮ NEDVĚZÍ splňují veškeré požadavky náročných klientů na bydlení. Domy jsou samostatně stojící dispozičně řešeny jako 4+kk. Užitná plocha domu 129 m2 zaručuje dostatek prostoru i pro rodinu s dětmi. Obývací pokoj s polouzavřenou kuchyní a jídelnou je orientovaný do privátního zeleného prostoru, ložnice jsou umístěny v krajních polohách domu. Předností ATRIOVÝCH DOMŮ NEDVĚZÍ je vhodně uspořádaná dispozice domu s důrazem na oslunění a osvětlení obytných prostor.

Spolupráce se Statutárním městem Olomouc

V rámci spolupráce se Statutárním městem Olomouc jsme realizovali projekční a inženýrskou činnost v rámci projektu Rekonstrukce tobogánové věže na olomouckém plaveckém stadionu

Spolupráce s Olomouckým Krajským úřadem

Pro olomoucký Krajský úřad je realizován projekt Revitalizace hřiště gymnázia Hejčín s kompletní projektovou a inženýrskou činností

Skladovací hala a školící středisko, Velký Týnec

V rámci výstavby nového průmyslového areálu ve Velkém Týnci zajišťujeme kompletní inženýrskou činnost a kooperaci s partnerskou projekční kanceláří, pro společnost PURSTAV izolace s.r.o. Součástí projektu je také následná kolaudace stavby.


Pro nadnárodní obchodní řetězec zajišťujeme inženýrskou činnost pro budoucí výstavbu obchodního komplexu včetně přilehlého retail parku. Součástí tohoto projektu je i rekonstrukce ulice Hněvotínská a vybudování malé okružní křižovatky na jejím křížení s ulicí Okružní.


Bohuňovice


Pro soukromého investora zajišťujeme stavební povolení bytového domu čítající 14 bytů včetně parkovacích míst v malebné obci blízko města Olomouce.

Bystročice


Pro soukromého investora zajišťujeme umístění a stavební povolení bytového domu s 8 bytovými jednotkami.

Juta


Pro výrobní závod s dlouholetou tradicí v naší hanácké metropoli a významného hráče na trhu s provazovými materiály zajišťujeme stavební povolení na 2 výrobní haly, jež budou směřovat k modernizaci výroby v tomto závodě. Součástí této stavby je i vybudování protihlukové stěny.

Palonín


Pro soukromého investora zajišťujeme kompletní balíček našich služeb zahrnující umístění stavby, stavební povolení, samotnou realizaci stavby zakončenou kolaudací rodinného domu v blízkosti města Mohelnice.

Hanácká


Pro soukromého investora zajišťujeme legalizaci nově nabytých prostor, které hodlá přeměnit na bytový dům o 5 bytech v olomoucké místní části Holice.

Nové Sady


Pro významného investora zajišťujeme povolení nutná k demolici stávajících objektů, na jejíchž místě je plánována výstavba polyfunkčních bytových domů s veřejným prostranstvím kdy tento komplex bude umístěn mezi ulici Střední Novosadskou a řeku Moravu kolem které vede silný pěší a cyklistický tah. Pro tento projekt zajišťujeme kompletní inženýrskou činnost.

Tršice


Jedná se o vlastní investiční projekt naší společnosti v obci Tršice s vynikající občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. V samotném srdci obce zajišťujeme demolici stávajících objektů na jejichž místě plánujeme výstavbu 4 domů o 11 bytech s vlastními parkovacími místy. Mezi domy se bude nacházet atrium pro budoucí obyvatele.

Tramvajová trať - Olomouc


V rámci spolupráce se Statutárním městem Olomouc realizujeme inženýrskou činnost v rámci projektu Rekonstrukce tramvajové trati - Sokolská a Zámečnická a rekonstrukce veřejného osvětlení.

Brno


Pro soukromého investora zajišťujeme projekční a inženýrskou činnost v rámci projektu rekonstrukce rodinného domu na patro, který se nachází u centra Brna.

Nedvězí u Olomouce


Pro soukromého investora zajišťujeme kompletní balíček našich služeb zahrnující, projekční činností, inženýrskou činnost, umístění stavby, stavební povolení zakončenou kolaudací penzionu v blízkosti města Olomouce.