Rezidence Soukopova, Třebíč

V rámci výstavby rezidenčního domu s více jak 30 bytovými jednotkami, garážemi a komerčními prostorami, jsme zajišťovali kompletní inženýrskou činnost a kooperaci s partnerskou projekční kanceláří.

Projekt Rezidenčního domu Soukopova s více jak 30 bytovými jednotkami,garážemi a komerčními prostory je unikátním spojením bydlení v klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti centra města. Moderní byty s terasou, prostornými balkóny a předzahrádkami sousedící s původními hradbami představují ideální bydlení pro rodiny hledající pohodlné bydlení. S dopravní dostupností a občanskou vybaveností spojenou s aktivním trávením volného času je Rezidence Soukopova skvělá volba pro všechny, kdo touží po příjemném rodinném životě v samém srdci historické Třebíče.

Bytový dům Zolova, Olomouc

Kompletní developerský projekt s naší mateřskou společností Zolova real s.r.o. byla výstavba bytového domu, čítajícího 7 bytových jednotek.


Sušárna řeziva - pila, Lužice

V rámci přestavby velkého průmyslového areálu, v Lužicích u Šternberka, jsme zajišťovali kompletní inženýrskou činnost a kooperaci s partnerskou projekční kanceláří, pro společnost Morava Wood Products s.r.o., včetně dotačního managementu až po finální kolaudaci stavby.

Projekt na snížení energetické náročnosti panelových domů

V rámci integrovaného programu rozvoje města (IPRM) jsem zajišťovali kompletní inženýrskou a dotační činnost v rámci snížení energetické náročnosti panelových domů Heyrovského č.p. 23,25,27, Trnkova č.p. 32 a Rožňavská č.p. 6 v Olomouci