Kompletní inženýring

Přenechte kompletní inženýrskou organizaci profesionálům a ušetříte tak spoustu času a starostí. Zařídíme veškeré vyřízení všech požadovaných náležitostí Vašeho projektu od počáteční až do finální fáze, jako jsou uzemní řízení a souhlas, stavební povolení nebo ohlašky, kolaudační rozhodnutí. Po celou dobu zastřešujeme veškerou komunikaci s odpovědnými úřady včetně projekčních kancelářích. V případě nutnosti zajistíme zpracování a doložení externích posudků, jako jsou radonový index, hydrogeologický posudek, geodetické služby, hlukové studie, atd. Pomáháme našim klientům se zpracováním a žádostmi v rámci čerpání aktuálních dotačních titulů. Zpracujeme také kompletní podklady pro vyjmutí orné půdy ze zemědělského půdního fondu včetně následných úkonů.

Projekční činnost

Vytvoříme pro Vás projekt dle Vašeho zadání a požadavků. Zajistíme vše od první územně plánovací informace v požadované lokalitě, následné studie proveditelnosti až po finální projekt pro všechny typy staveb, platný dle všech požadovaných norem a bude součástí všech úkonů na příslušných úřadech v rámci povolení stavby. Spolupráce se špičkovými projektanty zaručuje maximálně hladký průběh celého procesu.

Realitní činnost

Máte další plány se svou nemovitostí, stavbou nebo pozemkem? Zajistíme Vám případný prodej nebo pronájem, přesně podle Vašich požadavků. Pokud naopak hledáte nemovitost k nákupu nebo výhodné investici, pomůžeme Vám s vyhledáním vhodné varianty pro Vaši maximální spokojenost. Zajištění kompletního právního servisu a veškerých náležitostí je z naší strany samozřejmostí..

Stavební činnost

Naplánujeme a zajistíme kompletní průběh výstavby Vašich projektů, následný dozor nad průběhem stavby, dle platných norem, včetně dokumentace, a veškeré nutné techniky pro realizaci konečného záměru. Specializujeme se na všechny tipy staveb. Pravidelně informujeme své klienty o aktuálním stavu a poskytujeme zpětnou vazbu. Pro více informací je osobní schůzka.

Technický dozor

Chcete mít jistotu, že Vaše stavba splňuje veškeré technické požadavky dle platné dokumentace a norem? Nabízíme kompletní technický dozor nad Vašimi projekty. Zajistíme kontrolu průběhu výstavby s průběžným i konečným vyhodnocením provedených prací, včetně řádně vedené dokumentace. Náš technický dozor Vám bude zajišťovat ne jen hladký průběh stavby, ale naši prioritou je také, aby Vám dle zkušeností nejvíce pomohl ušetřit náklady na stavbu.

BOZP + PO

Naši specialisté zajistí dodržování všech zásad BOZP a PO vzhledem k aktuálním zákonům a normám. Počínaje studií celého projektu z hlediska této problematiky, následným proškolením všech zúčastněných až po kompletní dokumentaci a konečné zprávy. Budete tak mít jistotu, že Vaše stavba neporušuje žádné zásadní požadavky a normy BOZP a PO.

Investiční akce

Máte zajímavý nápad nebo investiční záměr? Hledáte spolehlivého partnera? Neváhejte nás kontaktovat budeme se tešit na spolupráci.

Personální činnost

Nabízíme zajímavé pracovní pozice u našich partnerů, se kterými pravidelně spolupracujeme. Zájemcům zprostředkujeme uplatnění v oboru stavebnictví, technicky zaměřených pozic až po úklidové služby. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace o aktuální nabídce.